قیمت طراحی نما در ساختمان های اداری

۸ بهمن ۱۳۹۸
۰۴:۱۴:۱۳
دانشجوی معماری
نظرات (0)

به طور کلی ضوابط مربوط به ساخت نمای ساختمان در استان اصفهان در دو دسته محدوده مصوب تاریخی و خارج از محدوده مصوب تاریخی جای می گیرند. در طراحی نما ارائه شده به کمیته نما، میزان بیرون زدگی ها و برجستگی ها ئر محدوده قابل قبول کمیته نما بوده است. با استفاده از این امکانات میتوانید در هر فصل نور مناسب را برای ساعات مختلف تنظیم کرده و برنامه آن را در سیستم وارد کنید. معماری یک هنر اجتماعی است و معمار با تبدیل تخیلات خود به واقعیت باید با استفاده از تصوراتش یک اثر معماری که اکتسابی به دست آمده را به جهان واقعیت وارد نماید. این لایه پیش آمده بتنی شامل بافت بصری مناسب می باشد که با لایه شیشه ایی ساختمان هارمونی غیرقابل تصور را به وجود آورده است. ساختمان های عادی که شامل ساختمان های با مساحت کمتر از 5000 متر مربع و کمتر از 7 طبقه میباشند و محل قرارگیری بنا در بافت مسکونی ، و محل تجاری به صورت محله ای می باشد . نمای آجری شامل دیوار آجری یک لایه، با ضخامت حداکثر ۱۰ سانتی متر، است. • در صورتی که شرکت کنندگان به صورت گروهی در این فراخوان شرکت نمایند می بایست یک نفر را از میان خود به عنوان نماینده و یا سرگروه تیم به دبیرخانه این فراخوان معرفی نمایند. نمایی می تواند در طرح خود موفق باشد که به این سوال ها پاسخ گوید.

 • مدلسازی low poly گیاه ivy با استفاده از ویرایش پلی
 • مستحکم در برابر فرسایش
 • 2- ایجاد تنوع در طراحی نمای ساختمان
 • عدم پوسته شدن در طولانی مدت
 • ماندگاری دراز مدت نماها

ضروری است طرح نما حتی المقدور بیانگر عملکرد ساختمان باشد به نحوی که نوع استفاده از آن را به بیننده القا کند بطور مثال نمای یک ساختمان مسکونی در یک محله مسکونی بایستی با عملکرد ساختمان سنخیت کامل داشته باشد. ترکیب آینه با چوب در کنار هم یک بازی تصویری در ذهن مراجعه کننده ایجاد می کند و فضا را جذاب تر نشان خواهد داد. طراحی نمای ساختمان که یکی از بخش های مهم در هنگام ساخت ساختمان ها می باشد بایستی با فضا های شهری مدرن هم خوانی داشته باشد. فایل اتوکد تمامی نقشه ها و فایل رویت سه بعدی این پروژه به محض خرید و دانلود با قابلیت ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد . همچنین شما می توانید از متریال های مدرن در طراحی نما نیز بهره ببرید. معمولاً رنگ شیشه ها در مواقعی که نیاز به دید عمقی است سفید یا بی رنگ در نظر گرفته می شود. که رایج ترین آنها طراحی نمای مدرن و نمای کلاسیک می باشند. البته امروزه بیشتر ساختمان ها با طراحی معماری نمای کلاسیک در تمام سطح شهر دیده می شوند که تفاوت آنها در استفاده از میزان ابزارها می باشد . زیرا بازتاب بهتری از نور خورشید را در پی خواهند داشت.

طراحی نورپردازی نما

 

زیرا هم طرحهای اولیه بسیار خام دیده میشود و هم متریال ها بهدرستی انتخابنشده. از میان طرحهای رسیده به دبیرخانه مسابقه سه طرح برگزیده و رتبهبندی خواهد شد و جوایزی به آنها تعلق خواهد گرفت. انتخاب طرحهای برتر و رتبهبندی آنها زیر نظر هیأت داوران مسابقه انجام خواهد شد. ابعاد ستون در محل هسته اتصال طوری اجرا شود که برابر با همان مقطع ستون در محل زیر سقف باشد، این امر درخصوص موارد تغییر مقطع ستون نیز صادق می باشد. برای انواع نمای شیشه ای می توان نمای اسپایدری را نام برد که به صورت کامل در زیر توضیح داده شده. شما می توانید از مجتمع های تجاری در شهرمان نیز الهام گرفته و نمایی جدید و در عین حال بروز را خلق کنید. پس از اینکه توری ها ثابت شدند یا جوش داده شدند، می توان آن ها را با روش های مختلفی به سازه کلیپ کرد. یکی از انواع پوشش های مناسب برای نمای ساختمان، سنگ است و در طراحی نمای سنگی ساختمان از یک یا چند نوع سنگ مختلف استفاده می شود. مثلا نمیتوان بالا و پایین پنجره و در را با هم همردیف کرد. در تصویر بالا ، فرمِ سفید رنگِ زیرزین ، در قالب تراس تعریف شده و فرم بالایی نما در جهت سایبان و باران گیر انجام وظیفه می کنند.

اجرای نما لمبه

 

دیوار آجری انعطاف پذیر باعث می شود که خانه را به قسمت تقسیم کند و دیوار سفید در یک طرف مرز خانه در آسمان را از بالا تعیین می کند. در طراحی نما این پروژه از باندهای افقی با پلان منحنی رو به داخل استفاده شده است. در این نوع نما ابتدا شبکهای از پروفیل آلومینیومی که به آنها لامل میگویند بر روی دیوارهای خارجی ساختمان (نمای ساختمان) بهصورت اصولی و محاسبه شده نصب میگردد. اگر در طراحی نمای ساختمان به نمای دیگر ساختمانهای اطراف توجه نشود، همگونی نمای شهری از بین میرود. اگر به نمای ساختمان واحدی، بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمانها فکر شود، همگونی نمای شهری در کلیت از بین می رود. این ساختمان از آجرهای ساده ساخته شده است و در عین سادگی جذابیت خاصی دارد. پس بهتر است این سبک از معماری را با معماری و فرهنگ اصیل ایرانی همگام و همسو نماییم طراحی نمای ساختمان یک امر کاملاً تخصصی و حرفه ای می باشد . بدون شک اجرای نمای کامپوزیت یک کار کاملا تخصصی است که نیاز به داشتن دانش فنی و مهارت اجرایی است. متریال ها و مصالح زیادی هستند که بتوان با ترکیب و تلفیق هماهنگ آنها طرحی خلاقانه و نو را خلق کرد. طرحی که طراح نما خلق می کند به صورت مستقیم روی مخاطبان و شکل گیری ذهن آنها از کاربری ساختمان تاثیر گذار است. نمای ساختمان ویلایی یک طبقه مدرن و مینیمال که با مصالح سبک ساخته شده است.

طراحی نما نئوکلاسیک

 

اگر این مقاله را دوست دارید ، بنابراین می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به طراحی نما خانه دوبلکس لطفا به صفحه ما مراجعه کنید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اجرای نمای خشک ساختمان، چه فایدهای داره؟

۷ بهمن ۱۳۹۸
۰۴:۰۳:۵۸
دانشجوی معماری
نظرات (0)

پنجره ها همواره با دیگر عناصر دیوار، سطوح باز و بسته، تیره وروشن، صاف و ناهموار را بوجود می آورند. نمای کنیتکس سطحی زبر و ناهموار دارد و به همین دلیل جرم و آلودگی به راحتی بر روی سطح آن می نشیند. معمولا رنگ ها به شکل پودر می باشند. بنابراین با مشورت هایی که تیم طراحی انجام می دهد ابتدا سبک ضروری برای نمای ساختمان شما را پیدا می کند و سپس اقدام به شخصیت سازی برای طرح اولیه می کند. استفاده از سنگ تراورتن در طراحی نمای کلاسیک را در تصویر بالا مشاهده می کنید. در نمای خشک به دلیل استفاده از چهارچوبهای فلزی از قبل آمادهشده و نیز امکان آمادهسازی نما در طبقه همکف و عدم استفاده از داربست، سرعت اجرای نما بهصورت قابلتوجهی افزایش مییابد. در این مطلب سعی داریم اجرای نمای بدون داربست و با داربست را با در نظر گرفتن ویژگیهای مثبت و منفی مقایسه کنیم تا شمارا برای انتخاب روش مناسب اجرای نما راهنمایی کنیم. طراحی فوق العاده برای یک خانه یا دفتر، این ساختمان پیچیده صنعتی در منزل بالا را ارائه می دهد. جهت اجرای نماهای خشک چهار مرحله اجرای اصلی وجود دارد که شامل اجرای عایق حرارتی، چهارچوب نگهدارنده یا شاسی کشی زیرکار، زیرسازی متناسب با نوع مصالح نازک کاری و در نهایت اجرای مصالح نما با اتصالات مناسب است. دوم اجرای نما که باعث خلق همان طرح اولیه می شود.

 1. تجهیز و برچیدن کارگاه محل پروژه
 2. کاهش هزینه
 3. خدمات نماشویی و نظافت نمای ساختمان
 4. 3- نصب شیشه های دو جداره
 5. بدنه درونی اتوبوس ها
 6. 1 سیستم کیل

پس از انجام کار این ابزار آن را به صورت کاملا سه بعدی تبدیل می نماید. این یک شرط لازم در طراحی نما است اما کافی نیست، اینکه سایر جنبه ها در طراحی نما نادیده گرفته شود، باعث می شود نما پوسته ای غیر کاربردی، در تضاد با اقلیم، عملکرد سازه و سایر اجزای ساختمان باشد. 15 استفاده از شیشه ایمن و غیر برنده در کلیه سطوح شیشه های مجاور فضای باز و معبر که دارای عرض 0/9 متر و مساحت بیش از 1/50 مترمربع می باشد. شیشه دو جداره از ترکیب دو لایه شیشه و یک لایه جدا کننده آلومینیوم(اسپیسر)که با رطوبت گیر (سلیکاژل) پر شده است ساخته می شود. ماتریس با احاطه کردن تقویت کننده آن را در محل نسبی خودش نگه میدارد. چرا که پیش رفتن بدون طراحی و اجرا کردن آنچه که بدون برنامه ریزی و طرح انجام میشود ، در نهایت مارا از هدف دور خواهد کرد و آنی نخواهد شد که انتظار میرفت. امروز ضوابط طراحی نما در برخی مناطق اجازه کار کردن متریال چوب بیش از ۱۰ % را نمی دهد. گاهی در برخی نماهای شهر با وجود استفاده از بهترین متریال های موجود، طرح اجرا شده موفق به نظر نمی رسد. با خودم گفتم اگر تمام ساختمان ها از گل ها و گیاهان در نمای خود استفاده می کردند چه منظره زیباتری داشت شهر ما. سیتاک اخذ تاییدیه شهرداری را نیز برایتان انجام می دهد. اول طراحی نما که می بایست بر طبق ضوابط شهرداری و البته سلیقه شما انجام شود. ار تفاع و عمق این گلدان ها نیز در ضوابط نمای شهرداری تعیین شده است.

طراح می تواند شکل های مختلفی را برای Flower box طراحی کند.

یکی دیگر از مزایای طراحی این است که کمک خواهد کرد تا ترکیب رنگ و نور و چیدمان در محیط هارمونی و تناسب داشته باشد. سنگ و آجر در کنار یکدیگر هماهنگی و تناسب خوبی ایجاد می کنند. یادتان باشد تناسب در طراحی نما که به تفصیل در بخش بلاگ سیتاک توضیح داده شد، را رعایت نمایید. کارفرمایان و مجریان ساختمانها باید در نظر داشته باشند که اصول و ضوابط لازم جهت حفظ ایمنی نما را رعایت کنند. ما باید علاوه بر جذب نخبگان، نسبت به جذب افرادی که رشتههای مرتبط با مشاغل را دارند اقدام کنیم. از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید. رعایت مدولاسیون در طراحی پنجره ها به منظور ایجاد تنوع و عدم یکنواختی نما توصیه می شود. اجرای رنگ نما در بازسازی ساختمان با رعایت اصول پایداری رنگ انجام شود. پیچ رولپلاک مخصوص سنگ نما بوده و اجرای آن بهترین گزینه برای سنگ نما هست. طراح می تواند شکل های مختلفی را برای Flower box طراحی کند. و هم چنین استفاده از آن ها را در هر شرایط طراحی می آموزید. یکی از خدمات یا بهتر بگوییم وظایف شرکت سیتاک این است که طرحی را برای نمای ساختمان شما آماده کند که شرایط عمومی و تخصصی یک طراحی نما اصولی را داشته باشد.

طراحی نما جدید

در پشت سرامیک های نما توری فلزی و یا پلاستیکی قرار داده می شود تا در صورت جدا شدن آن ها از ساختمان، از سقوط و شکسته شدن سرامیک ها جلوگیری شود. این جانمایی در مرحله طراحی نما انجام می شود و طراح به درخواست شما یا با سلیقه خود این طراحی را انجام می دهد. عموما جنس یراق ,استیل و یا آلومینیوم است.این یراق به همراه پنل های شیشه ای اجرا می شود. آنها با توجه به متریال های کار شده در نما و طرحی که برای ساختمان شما اجرا شده است پیشنهاد هایی را ارائه می کنند که مناسب برای ساختمان باشد. در نورپردازی توجه به ایجاد صحیح نقاط کانونی لازم و ضروری است. کاهش حدود ۸۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم از وزن به ازای هر مترمربع از سطح نمای اجرا شده نسبت به روش دوغابی که تأثیر زیادی بر کاهش نیروی ویران کننده زلزله خواهد داشت. هنوز تا خلق طرحی که شما را شگفت زده کند راه زیادی باقی مانده است. تصمیم بر این بوده است که نما به صورت مجسمه مانند طراحی گردد و به شکلی باشد که تصویر پرتره ای از مائو را منعکس نماید. در طراحی نمای این ساختمان از سبک کلاسیک و سنگ تراورتن به عنوان متریال طبقات ۱ تا ۳ استفاده شده و در طبقه همکف نیز از آجر نما استفاده شده است.

اگر در مورد مکان و نحوه استفاده از اجرای زیرسازی نما سؤالی دارید ، می توانید در وب سایت با ما تماس بگیرید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

طراحی نما به سبک مدرن

۵ بهمن ۱۳۹۸
۰۵:۲۷:۱۳
دانشجوی معماری
نظرات (0)

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود ، ساخت آپارتمان یا ویلا، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در طراحی نما باید به نحوه طراحی این پنجره ها ، محل قرارگیری و ریتم آن ها توجه کرد و پنجره ها را در مکان درست در نما قرار داد تا تاثیر خود را بر نمای ساختمان اعمال کنند. مشتری ها هم چنین می توانند با مراجعه کردن به این سایت ها خرید های خود را انجام دهند و از آن ها استفاده کنند. 3. توجه به بافت منطقه در طراحی نمای ساختمان یکی از الزامات است مثلا در برخی مناطق شاهد یک ساختمان آجری در کنار یک ساختمان سنگی و … هستیم که هیچ گونه تناسبی با هم ندارند. نمای جانبی این ساختمان مسکونی نسبتا بسته می باشد که تنها در نقاط خاصی از پنجره به عنوان یک پوسته شکسته استفاده شده است. در طراحی نما ، به حریم شخصی توجه کنید و درونگرایی را در نظر بگیرید و از ایجاد نماهای برونگرا که موجب به خطر افتادن حریم شخصی افراد می شوند ، پرهیز کنید. ۳- ایجاد طاق و گنبد در نمای اصلی ساختمان نیز از جمله ویژگی های اصلی نمای رومی است که یاد آور معابد رومی است. نمای ساختمان یکی از مهمترین قسمت های طراحی است زیرا رابط بین دو فضای داخلی و خارجی در ساختمان است که وظیفه حفاظت محیط داخل از محیط بیرون را دارد و در واقع چهره ساختمان است.

اجرا نما سنگ

 

یکی از بخش های نما را به عنوان نقطه شاخص آن در نظر بگیرید و طراحی متفاوتی برای آن انجام دهید تا بخش مورد نظر در مرکز توجه قرار گیرد. توجه به سبک جدیدی از طراحی که با متریال های مختلف و متنوعی انجام میگیرد، امروزه بیشتر در کانون توجه طراحی نما قرار دارد. نما مدرن ; شامل کاربری های مختلفی میشود ; و طیف وسیعی از انواع متریال ها را میتوان در طراحی و اجرای نمای مدرن استفاده کرد. در بخش طراحی نمای مدرن ، آیتم های مورد استفاده طیف گسترده ای از کانسپت های طراحی معماری را در بر خواهد داشت. مقیاس ، جو و انعطاف پذیری و اندازه فضاها ، در طراحی معماری مهد کودک نقش اصلی را در شکل گیری عاطفی و شناختی کودکان ایفا میکند. فصل اول این مجموعه مروری بر اصول طراحی سایت پلان و بررسی حدود اربعه (چهار بر پلان) همسایگی های پلان اصلی با مجاورتهای موجود جهت آنالیز ارتفاع نما و ضوابط بازشوها در طراحی نمای ساختمان میباشد. اجرای نما به روش خشک یا بدون ملات چندسالیست که در کشور ما رواج یافته است. وب سایت خانه طرح: اولین جلوه بصری هر ساختمان نمای خارجی آن است بنابراین بهتر است طراحی نمای ساختمان به صورت اصولی طراحی شود.

 • قیمت: 9500 تومان
 • مقاومت مکانیکی بالا نسبت به وزن
 • مقاومت کم در برابر ضربه و تغییر شکل سریع
 • 10 روز پیش
 • کرتین وال یکپارچه یا یونیتایز
 • سطح یکنواخت شیشه در نما
 • آزمایشگاه ها

در ادامه با ما همراه باشید تا با طراحی و اجرای نما بطور اصولی آشنا شوید. از خصوصیات متریال فیبر سیمان غیر قابل اشتعال بودن، مقاومت در برابر بارندگی و ارائه پوسته نما با بافت های متنوع و رنگ های گوناگون می باشد. متریال فیبر سیمان متشکل از موادی همچون سلولز، سیمان و مواد معدنی می باشد که در مکان های پرنور قابل اجرا است. عامل مهم دوم در انتخاب نوع متریال نما مسئله قیمت و هزینه های تمام شده است. مهمترین عامل در انتخاب جنس نما در نظر گرفتن دوام و طول عمر نما است. نمای ساختمان ویلایی یک طبقه مدرن و مینیمال که با مصالح سبک ساخته شده است. نمونه بعدی آب نماهای مدرن که به شما پیشنهاد می شود، مجموعه ای از صفحات عمودی متوالی هستند که در ترکیب با یک سکوی سنگی قرار گرفته اند. این بنا نمونه توازن در ترکیب معماری “جدید” و “قدیم” در بستر بنا های تاریخی مانند Concordia Design و Haven می باشد. آجر به عنوان یک عنصر زیبا و قابل انعطاف در دستان مهندس معمار موجب خلق آثاری زیبا و ماندگار در هر معماری شده و روح اصالت و زندگی را به ساختمان امروزی میدهد. اجر نسوز و نما خوشنامآجر به عنوان یک عنصر تزیینی کارایی آن را دارد که با تمامی عناصر تشکیل دهندهٔ یک معماری بیامیزد یا بشکل یک عنصر مجرد تزیینی جلوه گری کند .

نمای این ساختمان از پنل های بلند یکپارچه تشکیل شده است که با قاب های فلزی متصل شده و دارای پنجره های چوبی با روکش لاک الکل می باشد. در هر کدام از مناطق کمیته نما روز بخصوصی تشکیل می شود به عنوان مثال در شهرداری منطقه ۱ کمیته نما در روزهای چهارشنبه هر هفته تشکیل می شود. قدم زدن های چوبی را به سمت یک صندلی راحت بین درختان بکشید. بعد از قرن 20 با سفر ناصر الدین شاه به فرنگ تصمیم گرفته شد که ایران از نماهای اروپایی الگو برداری کنند که قدم اول این تغییرات هم با ساختن خانه ها در حاشیه های خیابان ها صورت گرفت . بدان معنا که کاربر در تمامی مراحل طراحی متغییرهایی وابسته بهم را دنبال هم بیاورد که امکان تغییر پارامترها وجود داشته باشد، تا به یک حالت بهینه برسد. اجرای نمای بایرامیکس - https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86 - نمای بیرونی خانه تا حدی نیازمند تقارن و تعادل است و مهم نیست درب و پنجره به چه شکلی در خانه قرار می گیرد. گوشههای ساختمان چه وضعی دارد؟ شاید اجرای نمای خشک ساختمان نسبت به نماسازی سنتی با یک متریال مشخص در نهایت کمی برایتان گرانتر تمام شود، اما در مقایسه با مزایایی که دارد واقعا ارزشش را دارد. قطعات عظیم سنگ در دست سنگ تراشان خبره تبدیل به اجزای مختلف ساختمان شدند و پس از طی هزاران سال ، استوار در برابر نیروهای مختلف محیطی برای نسل کنونی به ارمغان مانده اند .

قیمت اجرای نمای سیمان شسته

 

اگر شما این اطلاعات را تحسین می کنید و مطمئناً می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با اجرا نما خشک مهربانی دریافت کنید صفحه وب ما.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

طراحی نما - دکوراسیون داخلی - طراحی ویلا - بازسازی ساختمان

۵ بهمن ۱۳۹۸
۱۲:۲۴:۲۷
دانشجوی معماری
نظرات (0)

در دیوارهای حمام و سرویس ها به راحتی با چسب کاشی و سرامیک نصب می گردد. در شمال اکثرا خانه های ویلایی را با چوب درست می کنند شما می توانید به جای چوب که هزینه های نصب و نگهداری نسبتا بالایی دارد از فایبر سمنت برد طرح چوب استفاده نمایید. مجموعه ی جهان نما در حاشیه ی غربی میدان دروازه دولت و منتهی الیه شمال چهارباغ عباسی ٬ در مرکز ثقل هندسی اصفهان بزرگ و خارج از محدوده ی ارگ تاریخی قرار دارد. میدان نقش جهان اصفهان از نخستین آثار ایرانی و یکی از بزرگ ترین میدان های جهان است که در سال ۱۳۱۳ ه.ش. ۱-ممانعت از ایجاد پی های بزرگ که در تشدید رانش پی ها موثر است. هماهنگی نمای ساختمان با عناصری که در شهر وجود دارد نکته ای قابل توجه است. نقشه بردار به جهت اجرای سریعتر و با کیفیت تر نمای کرتین وال در پروژه حضور مداوم و مستمر دارد. این سه فاکتور اساسی کیفیت آبنما را تعیین و عمر آن را تخمین می زنند. برای این مورد سازوکاری تعیین شده تا در مسیر صدور پروانه ساختمانی، نقشههای نما هم مانند سایر نقشههای معماری تایید شود و پس از آن پروانه ساختمانی صادر شود. در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید . پیچ رولپلاک نما بدون داربست قبل از نماشویی باید صورت گیرد. انتخاب کردن نمای مناسب برای هر ساختمانی با توجه به کاربری و بسیاری از عوامل دیگر امری کاملا تخصصی می باشد، به همین دلیل باید از متخصصینی که در این زمینه مطالعات زیادی دارند کمک گرفت.

هزینه اجرای نمای کامپوزیت

نما ویلا کلاسیک ; بیشترین متریال مورد استفاده در نمای ویلای کلاسیک سنگ تراورتن و یا سیمان شسته میباشد که هر دو قابلیت اجرای ابزارهای کلاسیک در نما را دارند. این نوع سرامیک ها از نظر قیمت در سطح پایین تری نسبت به دو گروه دیگر قرار دارند. علاوه بر فضا سازی هوشمندانه و استاندراد برای طراحی سالن سینما و تئاتر، یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی آن را مد نظر داشته باشید، زیبا سازی مفهومی می باشد. در دیزاین آبنما ها علاوه بر طرح باید به نور پردازی آن ها نیز دقت کنید. در انتخاب پانل سیمانی باید دقت لازمه را به وجود این مهم داشت که فایبر سمنت برد تهیه گردد. در برابر این ماندگاری بالا، هزینه نگهداری پایین را خواهید داشت که این موضوع شما را به استفاده از نماهای آجری ترغیب میکند. در صورت عدم توجه کارفرکا نسبت به زمانبندی پرداخت ها نماکار تعهدی نسبت به زمان شروع و پایان طرح نخواهد داشت. به طور مشابه و به صورت متوالی کل دیوار پوشش داده می شود و خشکه چینی سنگ اجرا می گردد. تا در مقابل برف زمستانی که در پای دیوار می نشیند مقاومت بیشتری داشته باشد . نمای ساختمان علاوه بر حفظ مقاومت و… تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ساختمان دارد. برای پاک کردن زنگ آهن، محلول اسید فوق را با سمپاش و یا برس به سطحی که قبلا خیس کردهایم، میزنیم و با برس نرم دیگری بر روی آن میکشیم و بلافاصله آن را با آب شستشو میدهیم.  • 32 نمای زیبا و مدرن از ساختمان - سایت گالری عکس  • 1-1- نکات مهم در طراحی نما مشاعات  • استفاده در ساختمان تجاری  • کارفرما پروژه : Garvest & Vox Group  • آبنما موزیکال  • نصب شیشه  • نوع کاربری ساختمان
نگرانی اصلی در برنامهریزی طراحی نورپردازی نمای سطحی بایستی بدانیم نورها کجا بایستی قرار گیرند. تمام این رنگ آمیزی های سطحی با جزئیات باید جزء آخرین کارهایی باشد که در داخل انجام می دهید چون می توانند دیگر کارها را خراب کنند. حتی المقدور سعی کنید وسایل خانه را نزدیک به دیوارها قرار دهید تا از هدر رفتن کوچکترین فضاها نیز جلوگیری شود. در ادامه برخی از روش های اجرای نما را معرفی می کنیم. استفاده از نور و انرژی خورشید در ساختمانها از اساسی ترین راه های استفاده بهینه انرژی در معماری است و عدم استفاده از این دستاورد، معماری ما را از شفافیت دور و فضاها را از نعمت گرمابخشی محروم میسازد. پیشنهاد سیتاک برای شما این است که ابتدا با توجه به منطقه ای که در آن ساختمان می سازید طراحی نما را بومی کنید. برای اجرای نما ابتدا باید مدل نمایی را که می خواهید انتخاب کنید. اجرای نما در ساختمان ها معمولا به سبک های مدرن و کلاسیک می باشد، همچنین از متریال های گوناگونی استفاده می کنند. یکی دیگر از ویژگی های یک ویلا خوب داشتن یک نمای ساده در عین حال شیک و مدرن میباشد که بیشتر کارفرمایان این سلیقه رو ندارند. ولی نورمن فاستر با حفظ این عنصر، این مسیر را تبدیل به فرصتی کرده که مهمانان با گذر از این منطقه به باغ ساختمان دسترسی داشته باشند. ۴-سامان دهی ٬ تقویت و حفظ محیط طبیعی بنا. در چند سال گذشته شاهد هستیم که ایران نیز همانند کشورهای پیشرفته از سیستم ساخت و ساز خشک در ساخت بنا استفاده می کند.

همه ما میدانیم که ریزش یکتکه سنگ از نما چه عواقب و خطراتی را دارد و بهتر است که قبل از وقوع حادثه کلیه سنگهای نما را پیچ و رولپلاک کرد. شستشو نما قبل از پیچ رولپلاک نما بدون داربست کار اشتباهی است. فرق آن با درجه ی صفر به عمد انجام دادن این کار است. ۳-پرهیز و ممانعت از به کار بردن مصالح ناموزون و ناهماهنگ در کنار بنا. به دلیل فرسایش ملاط پشت سنگ، سنگ از ملاط جداشده و سقوط میکند علت اصلی فرسایش ملاط، بارانهای اسیدی است که آب به پشت سنگ نفوذ کرده و باعث انبساط و انقباض ملاط میشود. نکته بسیار حائز اهمیت در این روش، بندکشی آجرها است که از نفوذ آب به پشتنما جلوگیری کند. این روش شبیه به دستورالعملی است که بصورت سنتی در حین انجام کار در کارگاه های قالی بافی خوانده می شود تا کار چند بافنده ای که روی یک قالی کار می کنند را با هم هماهنگ کند. با توجه به خطای نیروی انسانی و شرایطی که هنگام اجرا در محل کارگاه پیش می آید ضرورت این کار بیشتر نمایان می گردد. ۲-ممانعت از احداث کارگاه ها و کارخانه هایی که دود و صدا ایجاد می کنند و موجب پراکنده شدن مواد شیمیایی زیان بار می شوند.

قیمت طراحی نما ویلا

ضوابط در سه سطح «الزام» ، «توصیه» و «پرهیز» تنظیم شده است و با هدف جلوگیری از آشفتگی و بهم ریختگی نمای شهری تهران و ساماندهی دید بصری و افزایش کیفیت زیبایی شناسی محیط شهر میباشد . از موارد مهم در طراحی نمای یک ساختمان توسط آجر توجه به کیفیت مصالح و عمر مفید آن می باشد. ساختمان “نیو بلائوهاوس” در آلمان یکی از طرح های پیشرفته در حوزه ی انرژی را به معرض نمایش قرار می دهد که نمونه زیبا از این نوع نمای ساختمان است. اعقتادات بوده و فن مورد استفاده در آن نیز با جغرافیای طبیعی مکان هم خوانی داشته است. این ضوابط پیشتر بهصورت کلی مطرح شده بود اما هماکنون جزئیات آن که شامل ۳۰ نوع مقررات و دستورالعمل برای نحوه چیدمان نمای ساختمانها میشود، اعلام شده و باید توسط سازندهها، اعمال و مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر شرایط عمومی مقررات و ضوابط طراحی نما سیاستهای شهردار ی هر منطقه منجر به نگارش ضوابط اختصاصی هر منطقه شده است که با اطلاع از سایت و کارشناسان مربوطه میتوان به آنها دسترسی پیدا کرد . این مقررات طراحی نما توسط معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران به مناطق 22 گانه شهر تهران ابلاغ شده است. به همین جهت تلاش در راستای ساماندهی نماهای شهری منجر به تشکیل کمیته نما و مراحل اخذ تاییدیه کمیته نما شده است.

برای کسانی که تقریباً هرگونه سؤالی در مورد مکان و همچنین نحوه اشتغال اجرای نمای تراکوتا شما دارند ، احتمالاً می توانید از طریق وب سایت ما به ما ایمیل دهید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اجرای نمای مدرن ساختمانی

۵ بهمن ۱۳۹۸
۱۰:۴۶:۱۰
دانشجوی معماری
نظرات (0)

لازم به ذکر است این پلیاتیلن غیر سمی بوده و برخلاف اکثر تولیدات مشابه بازیافتی نبوده و ناخالصی در آن یافت نمیشود که این امر باعث بالا رفتن طول عمر مفید پانل میگردد . هر چه رنگ این سنگها روشن تر و سفید باشد یعنی ناخالصی های ناشی از وجود اکسید آهن در آن کمتر است و از مرغوبیت بهتری برخوردار است. در هر کار ساختمانی نکات مهمی وجود دارد که باید مدنظر قرار داد. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید. در سال 91 پروژه طراحی پلان و نمای ساختمان مسکونی تجاری آقای عباسی به گروه معماری آسمان هفتم ارجاع شد. تمامی پلان ها و نقشه های اتوکدی این پروژه معماری مهد کودک با اتوکد شیت بندی شده است . کلیات آنرا تایید می کنید و سپس با کمک طراح به انتخاب رنگ بندی و نوع متریال ها می پردازید. در تصاویر زیر مقطع باند های در نظر گرفته شده در طراحی نما پسیان رو مشاهده می کنید که در ادامه جزئیات اجرایی نیز توضیح داده خواهد شد. این عمل می تواند از لحاظ مالی هم بنفع شما باشد تا از انجام کارهای اضافی پرهیز کنید. در این اضلاع جنوبی، به اتاق نشیمن واحدها متصل هستند و منجر به تشکیل یک بالکن زاویه دار شده اند. برای تنوع در کار و جلوگیری از باکس بودن بیش از حد نبش ها، از شمش با مقطع دایره مقعر نیز استفاده شده اجرای نما سفید - fa.wikipedia.org - است. همچنین در طراحی مقطع ستون در طراحی نما این پروژه، از نبش به جای فارسی بر استفاده شده است.

طراحی نمای ساختمان دو طبقه

 

در تقسیم بندی عمودی در طراحی نما این پروژه، سطح نما به سه قسمت تقسیم شده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، با استفاده از چهار ستون، سطح نما به سه قسمت اصلی تقسیم شده است. در طراحی فرم ، سطح یک تکه بدون برش بود و با استفاده از اریگامی ، با تا کردن سطح دو بعدی ، یک ویژگی سه بعدی شکل گرفت. طراحی نما می تواند در سایز ها و فرم های گوناگونی باشد و در واقع این یک شانس برای معمار محسوب می شود که می تواند بوسیله استعدادش مقهوم زندگی را به ساختمان به ارمغان بیاورد. شهرداری اکنون ضوابطی تدوین کرده که از تعدد مصالح، استفاده از فرم های نامتعارف و بهم ریختگی بیش از حد نما جلوگیری کند. این طبقه، دارای یک تراس مشترک در پشت بام و منقل کبابپزی است که به صمیمیت ساختمان اضافه می کند. اجرای سریع، تنوع در رنگ، عایق صوتی . برای همین می توان از عایق کاری یا آب بندی نما استفاده نمود. به عنون مثال: از نظر مقاومت ملات های سیمانی دارای بیشترین مقاومت و ملات های گلی و گچی به ترتیب دارای کمترین مقاومت هستند. باند روی طبقه اول اداری که به وسیله دندون موشی کمی پرکارتر و باندهای طبقات 4 و 5 بدون دندون موشی که کمی کم کار تر به نظر می رسند. وی افزود: نمای ساختمان باید با ساختمانهای مجاور خود از لحاظ رنگ و مصالح به کار رفته همخوانی داشته باشد.

 • طراحی نمای رومی ساختمان های ویلایی
 • طراحی نورپردازی
 • نام پروژه خانه آجری
 • تولید آسان
 • 05-کار روی ظاهر یک متریال Working with the Appearance of a material
 • ملاط و سنگ ها
 • استفاده ازسنگ ازاره تراورتن قهوه ای یا خاکستری

بعضی از این مصالح به مرور زمان کنار رفتند و جای خود را به مصالح جدیدتر دادند. سؤالی که ذهن بسیاری از هموطنانمان را هم به خود مشغول کرده است و اینجاست که وزارت راه و شهرسازی در کنار شهرداریهای کلانشهرهای ایران با همکاری نخبگان میبایست پاسخی جامع برای این پرسش بیابند. وقتی کارشناسان معماری از دیگر کشورها به ایران سفر میکنند و چهره ناهمگون و هزار رنگ معماری در کلانشهرهای کشورمان را مشاهده میکنند، با تأسف این سؤال را مطرح میکنند که چرا شما نتوانستید از معماری غنی پیشینیان خود در تلفیق با فنّاوری معاصر بهره ببرید و درنهایت به تقلید معماری غربی در اکثر بناهای معاصر خودروی آوردید؟ یکی از دیگر نمونه های آب نماها، نمونه ی دیواری آن می باشد. لکههای قیر و قطران را میتوان تراشید و اثرات باقیمانده آن را با خمیری که از ترکیب «تالک» و یا «گل مهل» حلالی همچون «تولوئن» و یا «تری کلرواتیلن» و یا «جوهرهای معدنی» به دست میآید، پاک نمود. بتن پس از اجرا به مراقبت خاصی نیاز ندارد و به همین دلیل محافظت از آن هزینهای نخواهد داشت. وی تاکید کرد: معمار ساختمان موظف است طراحی نما را بر این اساس اجرا کند و مهندس ناظر نیز موظف است تا نقشه طراحی شده را با آنچه که در نما اجرا میشود، مطابقت دهد.

سیتاک تاییدیه شهرداری را نیز برای طراحی نما ساختمان شما اخذ می کند. به همین جهت تلاش در راستای ساماندهی نماهای شهری منجر به تشکیل کمیته نما و مراحل اخذ تاییدیه کمیته نما شده است. راهروهایی که در سطح بیرونی ساختمان ساخته شده اند، از موقعیت فیزیکی و نورپردازی مخصوصی برخوردار هستند. در انتخاب نوع طراحی نما، توجه به هزینه ها و بودجه، نوع کاربری بنا، موقعیت آن، بافت منطقه و سایر جنبه های مثبت و منفی انواع نما ها ضروری است. هنگامی که کاربری را در طراحی در نظر بگیرید قطعا استفاده از متریال نیز دست خوش تغییر پیدا طراحی نما رومی ویلا می کند. اگر این مسئله حل نشود و نماهای رومی به همین سرعت ادامه پیدا کنند، دیگر معماری ایرانی وجود نخواهد داشت و به فراموشی سپرده خواهد شد. رنگ روشن سازههای رومی و استفاده از ستونها و طاقهای بلند و همچنین پنجرههای بزرگ از دیگر ویژگیهای این سبک است که عظمت را به نمایش میگذارد. از دیگر ویژگی هایی که می تواند در زیباتر دیده شدن نما موثر باشد، می توان به عمق دادن به نما اشاره کرد. اتاق خواب اضافی که یکی از ضروریات زندگی شهری در لندن می باشد، در آخرین طبقه ساختمان قرار دارد. شرکت سیتاک با آغاز به فعالیت خود در سال 1391 در زمینه طراحی نقشه های ساختمانی توانسته است نظر مساعد سازندگان و مالکان ساختمان ها را به خود جلب نماید. در این مطلب با انواع طراحی مدرن و کلاسیک نمای ساختمان دو طبقه آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این نماهای خارجی بتوانید به نمای ساختمان ایده آل و دلخواه خود دست یابید.

اجرای نما سیمانی

 

در این سطح خرابی نمای خارجی در اثر بار های خارجی نباید خطر جدی برای جان ساکنین به وجود آورد. به گزارش خبرنگار مهر، در این نمایشگاه که افزون بر ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند آخرین دستاورد های صاحبان صنعت مبل و همچنین تولیدات چوبی، معماری و دکوراسیون داخلی به نمایش گذاشته شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، جشنواره نوآوری و اختراعات محیط زیست کشور کرواسی طی یک رقابت ۳ روزه با حضور ۱۹ کشور با حمایت فدراسیون مخترعین جهانی در شهر تریل کرواسی برگزار شد. مشهد- شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوستر شامگاه سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد افتتاح شد. شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان از چهارم دی ماه جاری همه روزه از ساعت ۱۶ لغایت ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای عموم شهروندان است. مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد در حاشیه برپایی این نمایشگاه بیان کرد: تعداد ۱۸۰ شرکت و تولید کننده داخلی در نمایشگاه مبلمان مشهد و در مساحت ۱۸ هزار مترمربع محصولات خود را در معرض دید عموم مردم قرار دادند. همچنین طراحی نمای ساختمان باید به گونه ای انجام شود تا در دید از نزدیک یا دور، زیبایی خود را حفظ کند. استفاده از موزاییک های شکسته با رنگ های مختلف که با سلیقه ی شما به کف زمین حیاط ویلای شما چسبیده شود، میتواند زیبایی خیره کننده ای را به طراحی حیاط ویلا تان اضافه نماید. طراحی نما معرف ساختمان شما است و می تواند نمایانگر سلیقه و ویژگی های اخلاقی سازنده آن باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اجرای نمای کامپوزیت، فریم لس و چوب ترمو در کرج

۵ بهمن ۱۳۹۸
۱۰:۱۲:۲۲
دانشجوی معماری
نظرات (0)

بعد از پاشیده شدن رنگ پروفیل ها را در کوره قرار می دهند و بعد از خارج شدن از کوره به مرحله بعدی می فرستند. در مرحله اول طراحی نما بهتر است تمام قسمتها و المانهای بعدی از جمله بحث محوطه سازی اطراف ساختمان ، بام سبز یا روف گاردن را متناسب با محیط اطراف ساختمان و نمای آن جایگذاری و در نظر گرفت. در اجرای این نماها از مصالح مختلفی استفاده می شود, برخی از این نماها تمام سنگ هستند و از سنگ هایی مانند مرمر, گرانیت و … در ساخت آن ها استفاده می شود. نمای سرامیکی یکی از مصالح نمای خشک زیبا و بادوام است که در ساختمانهای تجاری، اداری، مسکونی و البته بخشهای داخلی ساختمان و مکانهای عمومی شهر مانند ایستگاههای مترو و … نیز میتوانید از آنها استفاده نمایید. از ویژگیهای شاخص نمای کلاسیک ساختمان میتوان به؛ تقارن و نظم، استفاده از ستونهای کوتاه و عریض و یا دیوارهای ستوننما برای تزئین و به کار بردن قوس در طراحی نما اشاره کرد. و در واقع ترکیبی مناسب از همه ی این متریال ها استفاده کرد تا زیبایی و خلاقیت را یکجا پدیدار کرد. رشد سریع جمعیت و گرایش مردم به شهر نشینی، تقاضای فزاینده ای را برای تهیه مسکن به دنبال داشته که این موضوع در پی خود مشکلات عدیده ای در زمینه توسعه شهری بوجود آورده است.

طراحی نما ویلا دوبلکس

 

علاوه بر این ضوابط عمومی ، شهرداری های مناطق نیز ضوابطی مختص به خود را تهیه و تنظیم کرده اند که جهت طراحی نما علاوه بر رعایت این ضوابط عمومی بایستی مد نظر قرار گیرند. از مهم ترین کارها پس از گرفتن مجوز ساخت ، تهیه نقشه برای طراحی نمای ساختمان است. در طراحی نمای ساختمان های بلند باید توجه کنید که ایجاد تنوع بیش از اندازه در نما سبب می شود تا نمای ساختمان شما سادگی و خوانایی خود را از دست بدهد. وجود روح و انگیزه در طراحی نمای ساختمان، از اصول اولیه این طراحی است. در رابطه با مسکن تعاونی شرایط بدتری وجود دارد. در این مقاله به اختصار در مورد آن با شما عزیزان صحبت کنیم. فراموش نکنید که شرکت یا گروه طراحی قبل از اینکه متراژ، متریال و شرایط دیگر ساختمان شما را بررسی نکنند به شما اعلام قیمتی نخواهند داشت. آموزش حرفه ای طراحی نمای ساختمان در تری دی مکس 3d - پلان و نمای ساختمان. معمولاً در این سبک برای طراحی نمای ساختمان دو ستون، پنجره یا دو تزیین بهصورت قرینه در دو طرف بهکاربرده می­ شوند. از آنجایی که اولین ارتباط افراد با یک ساختمان از طریق معماری خارجی آن شکل میگیرد، نمای ساختمان تاثیر بسزایی در تلقی و برداشت جامعه از کیفیت ساختمان شما دارد.

نمای کامپوزیت چیست ؟

 

با توجه به اینکه اولین ارتباط افراد با یک پروژه ساختمانی از طریق نمای خارجی آن شکل می گیرد، طراحی نمای ساختمان تأثیر بسزایی در تلقی و برداشت افراد از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد. یکی از متداولترین نمای ساختمان در ایران نمای سنگ است. نمای کامپوزیت چیست ؟ کامپوزیت ها یک کلاس منحصر به فرد از مواد هستند که از ترکیب دو یا چند ماده جداگانه تشکیل شده اند که ماده حاصل نسبت به هر کدام از اجزای تشکیل دهنده استحکام و دوام بیشتری دارد. سبک یونان باستان معماری یونان باستان را به یاد می­ آورد و بر نظم و تقارن و نسبت تأکید دارد. در معماری معمولاً پردازش و طراحی دقیق­ تر نمای جلوی ساختمان نسبت به سایر قسمت­ها ارجحیت دارد. نماهای چوبی از زیباترین و شیک ترین نماهای ساختمان و محیط های اداری و خانگی هستند که می توانند در زیباسازی دکوراسیون محیطی بسیار تاثیرگذار باشند. هدف این دفتر طراحی و اجرای نماهای ساختمانی بدیع، خاص و زیبا به همراه انتخاب بهترین مصالح و با هزینه مناسب می باشد. گفتنی است، این پمپ ها با توجه به نوع کارآیی که دارند، مخصوص می باشند و بهتر است که از بهترین نوع آن ها استفاده کرد. برای طراحی نمای بیرونی ساختمان باید به عوامل زیادی توجه کنید تا بتوانید شناسنامه ساختمانتان را به بهترین شکل بسازید. نمای ساختمان یکی از مهمترین قسمت های یک ساختمان و در واقع جلوه گر یک ساختمان است. نمای سرامیکی از نماهای پر کاربردی در نمای ساختمان ایران بوده که این روزها طرفداران زیادی نیز در ایران دارد.

 1. لوورهای آلومینیومی ثابت
 2. قابلیت شستشوی راحت و سریع
 3. سازنده : CG Blog
 4. عایق بندی رطوبتی، حرارتی، صوتی

در این محتوا تعریف کامل و دقیقی از طراحی نمای ساختمان به شما ارائه می­دهیم. چرا که در صورت عدم رعایت اصول ایمنی در اجرای نمای ساختمان، ممکن است با حوادثی مثل سقوط مصالح از ارتفاع روبرو شوید که می تواند بسیار خطر آفرین باشد. وقتی به ساختمان­های گوناگون نگاه می­کنید ممکن است واکنش­های مختلفی نشان دهید. هر نمایی در هر ساختمان نشان دهنده باورها ویا اعتقادات مردم آن خانه ها و سرزمین می باشد . شما با مطالعه این مجموعه پست که به مرور زمان بر روی سایت ایران نماکار قرار خواهد گرفت با اصول طراحی نمای ساختمان به صورت کامل آشنا خواهید شد. نمای بیرونی برای ساختمان آنها طراحی کنید . با توجه به این موضوع بنابراین در مورد مباحث مختلف راجع به چگونگی طراحی نمای ساختمان توضیح داده میشود . استخراج و فرآوری سنگهای ساختمانی در این روزها با استفاده از ماشینهای سنگین و پیشرفت تکنولوژی بسیار زیاد و البته راحتتر شده است که کمک میکند تا صنعت نمای ساختمان روز بهروز جذابتر و زیباتر و البته بادامتر شود. بسته به سبک معماری که برای طراحی نما استفاده می­شود این عناصر نظم خاصی به ساختمان می­بخشند. هزینه اجرای نمای بیرونی ساختمان به متراژ، نوع متریال مصرفی، حجم کار نما، موقعیت پروژه، نوع سنگ و آجر به کار گرفته شده، میزان ساعتی که بر روی پروژه کار میشود و البته ارتفاع پروژه بستگی دارد. علاوه بر این ها یک سیستم نمای موفق، باید بهره وری انرژی خوبی هم داشته باشد. دیوار پرده ای نوعی سیستم فلزی سبک یا لعاب دار است.

مقاومت زیادی در برابر آفتاب شدید، سرمای زیاد دارند و ملات برای اتصال آجر استفاده نمیشود و اتصال نمای آجری نیازمند تجهیزات فلزی همچون ریل است. ازنظر اقتصادی بهصرفهترند و نصب آنها بسیار ساده و راحت است؛ و مهم­تر از همه اینکه استفاده از این روکش­های فلزی طرح چوب خانه­ای زیباتر و ارزشمندتر را برای شما به ارمغان می­ آورد. که در آن سطح خارجی نما را با پروفیل های آلومینیومی موسوم به لامل شبکه بندی و سپس از متریال شیشه برای پر کردن فضای بین لامل ها استفاده می کنیم. نمای شیشه ای بسیار بلند بوده و برای تقویت آن بلوک های شیشه ای به وسیله پیچ هایی به هم متصل شده اند. برای طراحی نمای بیرونی ساختمان ورودی به دلیل آنکه ورودی نخست ساختمان است و در فضای عمومی و البته داخلی در ارتباط میباشد، باید متناسب با فرهنگ شهر و علاوه بر آن سلیقه و بودجهتان دست به انتخاب بزنید. یک طراحی زیبا و اجرای با کیفیت در نمای ساختمان می تواند تأثیر زیادی در ذهن مخاطب بگذارد. طراحی و اجرای نمای ساختمان نه تنها از نظر زیبایی حائز اهمیت می باشد، بلکه از نظر ایمنی نیز بسیار مهم است. در تهران و غالبا در منطقه ۱ ساختمان های بزرگ و برج های مسکونی استفاده از سیمان سفید در نما را ترجیح داده اند. سقف های گنبدی و صاف و سقف شیب دار از جمله سقف هایی هستند که در منطقه های مختلف کشور مورد استفاده طراحان ساختمان قرار میگیرند.

در صورتی که این مقاله را دوست داشته باشید و می خواهید جزئیات بیشتری را در رابطه با اجرای نما در زمستان (لینک صفحه اصلی) اطمینان کسب کنید به سایت اینترنتی ما بروید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

سفارش بازدید گوگل در شیک رنک | سفارش ورودی گوگل از شیک رنک

۴ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۲۴:۳۳
دانشجوی معماری
نظرات (0)
به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

خرید بک لینک ارزان در شیک رنک | خرید بک لینک ارزان شیک رنک

۴ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۱۷:۰۴
دانشجوی معماری
نظرات (0)

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

۱ بهمن ۱۳۹۸
۰۷:۱۳:۰۰
دانشجوی معماری
نظرات (0)
 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

طراحی نما در اصفهان

۲۸ دی ۱۳۹۸
۱۲:۲۸:۵۱
دانشجوی معماری
نظرات (0)

ممکن است شما طراحی نمای رومی، طراحی نمای مدرن و یا طراحی نمای کلاسیک را دوست داشته باشید. مقدمه : همه ما دوست داریم در شهری زیبا و مدرن زندگی کنیم. این نوع طراحی، باعث می شود تا بیننده قسمت اجاق گاز را جدا از دیگر تزئینات آشپزخانه نبیند و همه را با هم و مرتبط به هم بداند. علاوه بر این موارد مبلمان و وسایل با اندازه بزرگ و نسبتاً حجیم، سقفهای بلند و همچنین به کار بردن آجر و انواع کاشیها از دیگر ویژگیهای سبک مدیترانهای در دکوراسیون داخلی است. اگر متریال مورد استفاده شما سنگ و آجر است می توانید از درب های ساده تر استفاده کنید. به یاد داشته باشید که اجرای پوشش یا رنگ نمای ساختمان به راحتی اجرای رنگ داخل ( نقاشی داخل ساختمان) نمی باشد و لذا سعی کنید در انتخاب آن با مشاوره گرفتن از کارشناسان مربوطه ، صحیح عمل نمائید . شما می توانید تمامی بخش خانه را در این نرم افزار بصورت سه بعدی طراحی کنید بطور مثال می توانید آشپرخانه را ترسیم کنید و سپس با ابزارهای موجود اقدام به طراحی دکوراسیون کرده و وسایل مربوطه را جایگزین کنید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی ایده ها نقشه های ساختمانی را به آسانی در برنامه طراحی کنید و بصورت سه بعدی آنها را مشاهده و سپس قسمت های مختلف را تکمیل کنید.

اجرای نمای تراکوتا

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها برای تمامی نقشه کش ها , معماران و مهندسین عمران می باشد که می توانید از سایت میهن دانلود دریافت کنید. مصالح و متریالی را انتخاب کنید که با دوام بوده و عمر مناسبی داشته باشند. سعی کنید در طراحی نمای ویلایی به محیط و طبیعت اطراف توجه کنید و سبک، مصالح و رنگها را در تعامل با محیط انتخاب نمایید و نه در تقابل با آن. نقشه دارای دو طبقه پارکینگ و همکف است .برای طبقه همکف سه خواب در نظر گرفته شده و مصالح به کار رفته در آن مصالح بنایی است.برای مشاهده نما زیبای این پلان اینجا کلیک کنید . حس سبکی در این نوع ویلاها کاملا واضح و ملموس است و این امر با انتخاب صحیح مصالح و رنگها اتفاق میافتد. پس هر معمار در طراحیهای از سبکی که میپسندد استفاده میکند اما نکته مهم این است که نظر کارفرما و صاحبملک نیز تعیینکننده است. در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک یا سنتی غالباً به سبکی گفته میشود که نمودی از سبک کلاسیک اروپایی است و در آن مبلمان سنگین و حجیم و جزییات جایگاه ویژهای دارند. به ترکیب ماتریس با الیاف از یک فاز (یا ماده تقویت کننده) زیر ۵ درصد کامپوزیت گفته میشود. وجود پنجره در یک نما ضرورت زیادی دارد. اما در طراحی معماری گذشته ایران کتیبه هایی از تخت جمشید و همچنین سرستون هایی که در آن دیده می شود.، در طرح های رومی نیز وجود دارد.

فقط باید دقت داشته باشید نوع و متریال درب هایی که انتخاب می کنید هماهنگ با طراحی نما در ساختمان باشد. این شمایید که می توانید هر نوع دربی را برای ورودی و پارکینگ ساختمان خود انتخاب کنید. برای انتخاب نوع درب ورودی و پارکینگ کاملاً اختیار با شماست. رنگ درب ها باید کاملاً هماهنگ با طراحی نما باشد. در این مرحله کلیه قطعات با رعایت ضوابط خاص روی سازه نصب می گردد. تیم طراحان ظرفیت پارکینگ را با توجه به تقسیم بندی فضا نسبت به مساحت ساختمان و بر اساس ضوابط تعداد پارکینگ برای اتومبیل های بنزینی و الکتریکی در نظر گرفته اند. شما طبق ضوابط طراحی نما و مباحث مربوط به پارکینگ برای ورود یک اتومبیل حداقل به ۳ متر عرض در درب ورودی و برای ۲ اتومبیل به ۵/۴ متر عرض نیاز دارید. تیم معماران با یک استراتژی ساده در طراحی توانسته اند هم زیبایی بصری را در این منطقه خلق کنند و هم بخش بزرگی از میزان انرژی یک ساختمان را تامین کنند. در مرحله سوم ابعاد اندازه برداری شده توسط تقشه برداران به مهندسین طراح نما داده میشود تا با توجه به این ابعاد و شرایط کلی ساختمان و درخواستهای خریدار اقدام به طراحی پوسته بیرونی و اسکلت نما کنند.

 • پایین آمدن مصرف انرژی
 • عدم استفاده از نماهای تمام شیشه ای یا تمام فلزی
 • آلومینیوم کامپوزیت پانل جهت استفاده معماری
 • مکان پروژه : پنجاب، هند
 • امکان مشاهده محوطه یا حیاط مورد نظر خود، پس از طراحی
 • دکوراسیون مغازه لباس فروشی زنانه شیک و مدرن
 • 1- نصب میلگردهای آویز

به این صورت که دوستداران طبیعت می توانند در زمان گذر یا اقامت کوتاه مدت در این شهر، علاوه بر پارک ماشین های خود در این ساختمان، از شارژ رایگان این پارکینگ نیز استفاده کنند. این کار علاوه بر ایجاد زیبایی بیشتر در نمای یک ساختمان، باعث عایق کاری نمای ساختمان و یا ضد آب شدن آن می شود. اما روش دوم زمانی که شخص پلان را در یک دفتر طراحی دیگر آماده کرده و یا ساختمان او فاقد پلان نما هست.و بعد از مدتی فیل او یاد هندوستان میکند. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمانهای شهر توجه شود، همگونی نمای شهری در مجموع از بین میرود. که این امر موجب نهادینه شدن خصوصیات پناهگاه به عنوان یک اقامتگاه موقت در ساختمان پارکینگ اتومبیل شده است. در تمام بدنه بنا این الگو ها به حرکت در آمده و در نهایت به سمت بالای ساختمان پارکینگ منتهی شده است. از آنجایی که تمام واحدهای این مجتمع مسکونی متعلق به اعضای یک خانواده است، طراحی داخلی نیزبا استفاده از یک طرح فیزیکی مشترک و خاص صورت گرفت. این امکان را برای ایجاد شخصیت و شخصیت در یک ساختمان فراهم می کند. پس از ایجاد شیار در پشت سرامیک ها، کلمپ ها با برجستگی های خود از طریق چسب داخل این شیارها محکم می شوند.در مرحله آخر، سرامیک ها به واسطه کلمپ ها روی ریل های زیرسازی پیچ می شوند. تا هیچ نقطهای از سطح نما بدون چسب باقی نمونه .

اجرای نمای رومی سیمانی

اگر هر نوع سؤالی در مورد مکان و بهترین راههای استفاده از طراحی نما تراورتن دارید ، می توانید با ما در سایت اینترنتی ما تماس بگیرید.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دیتیل طراحی و اجرای نما است.